środa, 1 czerwca 2016

Blog- radość, pasja i praca

Blog jest radością...
wspaniałą pasją...
ale wiąże się z nim też wiele godzin pracy.

Dzisiejszego posta chciałabym poświęcić prowadzeniu bloga, a w zasadzie temu co się z nim łączy.


Radość- w prowadzeniu bloga, dla mnie największą radością są wszystkie komentarze i obserwacje, za którymi kryjecie się wy- moi czytelnicy. Piszę jakbym miała nie wiadomo ilu obserwatorów, ale to właśnie ta mała liczba, która rośnie (i mam nadzieję, że nie przestanie :) sprawia mi na co dzień tyle uśmiechu.

Pasja- blogowanie, jak już na początku wspomniałam, jest wspaniałą pasją. Można dzielić się swoimi przemyśleniami i opiniami z osobami, które mają podobne zainteresowania (a przynajmniej jedno)- blogowanie.

Praca- no, trudno powiedzieć, że z blogowaniem nie wiąże się wielka praca. Może osoby, które z boku przyglądają się temu co robimy myślą- co w tym jest trudnego- siedzisz sobie przed ,,kompem'', coś napiszesz, coś poklikasz i już.  Może niektórzy tak myślą, może... ale jeżeli są takie osoby, chciejmy uświadomić im, że nie jest to sielanka. Chociaż, jeżeli coś co robimy się kocha, to nie jest już aż tak straszna robota, prawda?

Może osoby, które to czytają i nie mają bloga zainteresują się tym całym ,,blogerskim światem'' i same zechcą spróbować do niego wejść. A my- osoby, które mają bloga- pomyślmy nad tym co robimy i jak zmieniło się życie bez tej naszej radości, pasji i pracy...

Pati

11 komentarzy:

 1. Blog to na prawdę ciężka i męcząca praca, ale daje wiele sukcesu!:)
  www.wkrotkichzdaniach.pl - nowy wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że tak podzieliłaś blogowanie, wydaję mi się, że najwięcej jest w tym radości i satysfakcji
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie dlatego blogowanie jest fajne bo jest to praca, która daje nam niesamowite szczęście wywołuje uśmiech
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam blogosferę!
  Obserwuję i Pozdrawiam!
  zubrzycanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bloga swego prowadzić należy słuchając wnętrza bani swojej i za głosem potężnym wyobraźni podążać z oczyma otwartymi szerokością niezmierzoną. Zanurz się w bani swojej i powiadam Ci, znajdziesz głębokość ogromną.

  Zapraszam niestrudzenie do wrót mych!
  http://marcepanowebanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. O tak blogowanie to wyzwanie, ale daje dużo radości! Mi dużo czasu zajmuje czytanie artykułów, aby móc wycisnąć z nich to co faktycznie najistotniejsze :)

  Obserwuję!

  Ultra kobiecy blog o muzyce:

  gitaraiszpilki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja dzięki blogowi mogę rozwijać swoje pasje i dzielić się nimi. Dobrze, że o tym napisałaś. Blogowanie to także praca i nawet odpowiednie dobranie zdjęć do postu zajmuje trochę czasu :)
  anonimoowax.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już bloga mam 2 lata ;)

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Pasja jest bardzo ważna ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do nas :)
  http://shutupanddancewithus.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkie się zgadza ! <3 żeby mieć bloga dopracowanego, ładnego i żeby wszystko było tak jak każda z nas tego chce, to naprawdę trzeba mega dużo pracy włożyć w naszego bloga :) pozdrawiam!

  claudiyye.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. z całą pewnością zgadzam się z tobą, że prowadzenie bloga jest baaardzo męczące:p ludzie z otoczenia myślą dokładnie tak jak to napisałaś- że to prośnizna i wyłącznie siedzenie przed komputerem ;) obserwuje i licze na rewanz

  za wszystko się odwdzięczam JUST EMSi INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze i obserwacje, postaram się za nie odwdzięczyć :)